Bez czego nie obejdzie się salon urody?

Salony urody to niezwykle popularne miejsca, w których każdego dnia wiele kobiet poddaje się różnorodnym zabiegom upiększającym oraz relaksującym. Jednym z podstawowych warunków sprawnego funkcjonowania tych obiektów jest ich kompleksowe wyposażenie. Powinno ono obejmować zarówno wygodne meble oraz nowoczesne urządzenia, jak i drobne akcesoria czy profesjonalne kosmetyki. Większość niezbędnych maszyn, przydatnych do wykonywania różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, znajdziemy na https://abacosun.pl/urzadzenia.

Innowacyjna aparatura to obecnie norma 

Każdy salon urody musi być wyposażony przede wszystkim w meble do siedzenia, zapewniające optymalną wygodę klientom i ułatwiające wykonywanie poszczególnych czynności pracownikom. Mowa tutaj o specjalnym fotelu oraz taborecie kosmetycznym. Ten pierwszy element powinien koniecznie posiadać miękkie siedzisko, opcję regulacji wysokości i oparcia (mechanizm elektryczny), a także podnóżek.

Jeśli zaś chodzi o taboret kosmetyczny, to warto zdecydować się na model obrotowy na kółkach z możliwością ustawienia odpowiedniej wysokości (okrągły lub w kształcie siodła). Pozostałe niezbędne w gabinecie meble to lada recepcyjna, kanapa lub krzesła dla oczekujących klientów, wieszaki, regały do przechowywania kosmetyków i akcesoriów, łóżko do masażu oraz stolik przystosowany do manicure i pedicure.

Drugą kategorię potrzebnych sprzętów stanowią nowoczesne urządzenia, takie jak: kombajn kosmetyczny, aparat galwanizacyjny, laser diodowy i ultradźwiękowy, lampa UV, dermatoskop, autoklaw do dezynfekcji narzędzi, aparat do analizowania stanu skóry i ciała, derma roller, scrubber, podgrzewacz do wosku, frezarka do paznokci czy sprzęt do peelingu kawitacyjnego. Oprócz tego nie obejdzie się bez:

– profesjonalnych kosmetyków i środków czystości 

– artykułów jednorazowych – np. ręczników, patyczków, rękawiczek, bielizny, czepków, chust

– akcesoriów zabiegowych – m.in. świec i kamieni do masażu, cążek do paznokci,, sztucznych rzęs, wzorników, pilników i miseczek do wyrabiania masek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + osiemnaście =