Zabiegi odmładzające skórę. Na co się zdecydować?

Kobieca twarz jest codziennie narażona na szkodliwe działanie wielu czynników zewnętrznych (wiatr, deszcz, słońce, zanieczyszczenia itp.), a dodatkowo wykonuje liczne ruchy mimiczne. Z tego powodu z czasem traci elastyczność i pojawiają się na niej zmarszczki – szczególnie na czole, przy uszach, na szyi oraz w kącikach oczu i ust. Na szczęście istnieje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które znakomicie odmładzają skórę, takie jak RF frakcyjny, które oferuje np. ta konkretna klinika medycyny estetycznej: http://klinika-profesja.pl/zabiegi/zabiegi-twarzy/zmarszczki/frakcyjny-rf/.

Skuteczność potwierdzona przez tysiące kobiet

Jednym z najbardziej popularnych obecnie zabiegów odmładzających jest tzw. wampirzy lifting, polegający na wstrzykiwaniu w twarz osocza bogatopłytkowego za pomocą igły. Jest ono pozyskiwane z krwi pacjenta i charakteryzuje się tym, że wspaniale wypełnia zmarszczki oraz pobudza do odbudowy uszkodzone komórki skóry. Rezultat to naturalny, promienny wygląd. Drugim bardzo często wybieranym zabiegiem jest masaż z użyciem urządzenia zwanego Derma Roller, które jest pokryte igłami o długości od 0,2 do 0,5 mm. Cała procedura rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia twarzy (demakijaż, peeling), następnie jest ona masowana, czyli nakłuwana przez około 5 minut wspomnianym sprzętem, a na koniec nakłada się na nią serum albo specjalną maskę. Urządzenie tworzy w skórze mikroskopijne dziurki, co w znacznym stopniu przyspiesza wchłanianie substancji aktywnych oraz regenerację powierzchni skóry. Jeśli interesuje nas taki zabieg jak Derma Roller Wrocław jest miastem, w którym działa kilka klinik posiadających go w ofercie. Oto pozostałe popularne zabiegi odmładzające:

– elektrokoagulacja – usuwanie nieestetycznych zmian skórnych za pomocą prądu o dużej częstotliwości, 

– mikrodermabrazja diamentowa – ścieranie zniszczonej i zrogowaciałej warstwy naskórka na ciele z wykorzystaniem diamentowych tarcz,

– resurfacing twarzy – eliminowanie zmarszczek, przebarwień i blizn laserem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 2 =