Mapa snów

Dzieci to bardzo wymagający klienci. Zakupione dla nich artykuły muszą być najwyższej klasy. Kocyki, pościele, kołderki, czy poduszeczki powinny zachęcać do snu delikatnymi i przyjemnymi w dotyku materiałami.

Pościel stworzona z myślą o dzieciach

Dla najmłodszych najważniejszy jest jednak aspekt wizualny. Artykuły do snu muszą mieć motywy nawiązujące do ich zainteresowań, ulubionych bohaterów i fantazji. Chłopców na pewno zainteresują pościele z rysunkami koparek, traktorów, ciężarówek. Dla zwolenników sportu idealne będą kołderki okryte pościelą w piłki lub rowerki. Interesujące będą wszystkie zwierzątka, które tak kochają dzieci. Mogą to być pieski, kotki, czy misie. Kołderka do przedszkola w takie wzory z pewnością umili sen maluszkowi i wzbudzi zainteresowanie wśród kolegów.

Dziewczynki to z kolei małe królewny. Lubią otaczać się postaciami z bajek, takimi jak księżniczka Roszpunka, Śnieżka, Kopciuszek i wiele innych. Lubią kolor różowy oraz – podobnie jak koledzy – ubóstwiają słodkie zwierzaczki. Pościele nawiązujące do ich upodobań z pewnością okażą się dla nich wspaniałym rozwiązaniem.

Miły w dotyku kocyk

Coraz bardziej stają się popularne również puszyste i ciepłe koce. Przykładem jest koc akrylowy. Cechuje go wyjątkowa miękkość, która sprawi, że najmłodsi go pokochają. Akryl jest sztucznym materiałem, więc wykonany z niego koc nie uczula. Takie koce dostępne są w całej gamie kolorystycznej. Dodatkowo motywem ozdobnym są delikatne tłoczenia. Dzieciom przypadną do gustu bardzo popularne motywy zwierzęce, jak pasy zebry lub cętki geparda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − 13 =