Łóżko dobrej jakości – jak wybrać odpowiednie?

Łóżko dobrej jakości – jak wybrać odpowiednie?
wiem-co-chce
Dom i wnętrze
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobre łóżko gwarancją komfortowego wypoczynku
Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia każdego domu jest łóżko. Żeby dobrze spełniało swoją funkcję, musi być nie tylko ładne i pasujące do wystroju, ale przede wszystkim dobre jakościowo. Odpowiednio wykonane łóżko jest gwarancją wygody, dobrego odpoczynku i spokojnego snu. Przy wyborze łóżka należy kierować się, nie tylko estetyką i rozmiarem, ale przede wszystkim solidnym wykonaniem. Tanie łóżka drewniane spełniają wszystkie te oczekiwania.

Solidne łóżka z drewna

Łóżka oferowane na https://mebledospania.pl/29-lozka-pojedyncze-90×200 wykonane są w całości z litego drewna świerkowego, bez użycia płyty i materiałów zastępczych. Wykorzystanie do ich produkcji desek o grubości 3,5 cm sprawia, że są wyjątkowo stabilne. Gwarancję stabilności i wytrzymałości mebli daje również czopowanie elementów nośnych, a także system skręcania, wykorzystujący kołki i śruby ściskające. Dużym atutem są mocne stelaże wykonane aż z 21 listew, o grubości 2 cm i szerokości 6 cm. Stanowią one solidne podparciem dla każdego materaca.

Łóżka malowane są natryskowo, trzema warstwami ekologicznego lakieru, odpornego na zarysowania. Dostępne są w kilku kolorach, co pozwoli dopasować je do różnych wnętrz. Występują również w tańszej, nielakierowanej wersji, wyszlifowane i przygotowane do malowania, olejowania czy woskowania, zgodnie z preferencjami klientów.

Do łóżek można dokupić szuflady na rolkach lub prowadnicach, które umożliwiają przechowywanie pościeli.

Wysokiej jakości łóżka drewniane zapewnią komfort wypoczynku oraz bezproblemowe, długoletnie użytkowanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zadbać o konie w okresie zimowym?
Zima to szczególny okres, w którym koń nie ma tak optymalnych warunków do aktywności fizycznej, jak wiosną czy latem. Mało […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?