Lifting wampirzy – co to za zabieg i jakie korzyści przynosi dla skóry?

Lifting wampirzy – co to za zabieg i jakie korzyści przynosi dla skóry?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego zdobywa coraz większą popularność. Polega na ostrzykiwaniu wybranego miejsca twarzy pobranym od pacjenta osoczem. Substancja wykazuje szereg korzystnych właściwości, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny, nie tylko estetycznej. Zastanawiając się nad zabiegiem, który wykorzystuje osocze bogatopłytkowe Kraków wydaje się być jednym z miast, w którym dostępna jest szeroka oferta liftingu wampirzego. Jakie efekty można dzięki niemu uzyskać?

Odmłodzenie i skuteczna regeneracja

Wampirzy lifting powoduje przede wszystkim odżywienie i regenerację skóry. Wypełnia także zmarszczki. Dzieje się tak, ponieważ osocze bogatopłytkowe posiada dużą ilość substancji, które stymulują komórki do odnowy biologicznej tkanek skóry oraz przyspiesza gojenie ran. W związku z tym redukuje on również zmarszczki i cienie pod oczami, a także skutecznie odmładza skórę. Jednocześnie zwiększa napięcie tkanek, a także zmniejsza widoczność blizn.

Lifting wampirzy znajduje także zastosowanie we wzmacnianiu włosów. Okazuje się, że osocze aplikowane na skórę głowy zmniejsza łysienie, a także widocznie wzmacnia cebulki. Efekty zauważalne są już po kilku dniach. Jednak do pełnego rezultatu należy zaczekać około trzech miesięcy. W tym czasie pobudzone wcześniej komórki wytwarzają kolagen, który odpowiada za elastyczność, jak i napięcie skóry. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego jest całkowicie bezbolesny. Po jego zakończeniu należy jednak wypełniać zalecenia lekarza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Technika hartowania indukcyjne – w jakim celach jest ona stosowana
Technika hartowania indukcyjne – w jakim celach jest ona stosowana
Technika hartowania indukcyjnego zwiększa twardość i odporność na zużycie obrabianej powierzchni. Ponadto jej wytrzymałość zmęczeniową, jednocześnie zachowując plastyczność rdzenia. Hartowanie […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?