Jakie zabawki mogą być na akumulator?

Jakie zabawki mogą być na akumulator?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

W dawnych czasach dzieci spędzały czas w sposób tradycyjny. Na porządku dziennym była zabawa w chowanego, dziewczynki uwielbiały hula hop, grę w klasy. Natomiast chłopcy spędzali całe dnie na boisku lub bawiąc się w Indian oraz kowbojów. Takie aktywności zdecydowanie generowały wyobraźnię, a zarazem skłaniały do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Obecnie sytuacja przedstawia się trochę inaczej. Niektóre z wcześniej wymienionych zabaw odeszła w zapomnienie. Co teraz jest dla dziecka atrakcyjne i na czasie?

Odpowiedź jest krótka – zabawki oparte na nowoczesnej technologii, a dokładnie gadżety napędzane mocą akumulatorów. Hitem są samochody, motorki, deskorolki oraz hulajnogi elektryczne. Tradycyjne przedmioty, a zarazem zawierające innowacyjne rozwiązania, to jest to, co pociąga najmłodszych. Rozwoju technologicznego nikt nie zatrzyma, a wręcz przeciwnie można z niego brać całymi garściami i znaleźć urządzenie przeznaczone typowo dla dzieci. Wybór jest wręcz nieograniczony, wystarczy sprecyzować indywidualne oczekiwania co do produktu.

Deskorolki elektryczne 

Gadżet, który może pochwalić się niesłabnącym zainteresowaniem do dzisiaj. Różnorodne warianty kolorystyczne, design dopasowany dla dziewczynek oraz chłopców. Wizualne wrażenie od samego początku wywołuje wrażenie produktu najwyższych lotów. Jeśli chodzi o zalety, warto wspomnieć, że dziecko użytkujące deskę elektryczną poprawia swoją koordynację, a samo opanowanie podstaw jazdy zajmuje dosłownie kilka chwil. Niektóre z modeli posiadają wbudowane głośniki, poprzez które można łączyć się ze smartfonem i słuchać muzyki podczas jazdy.

Niezapomniane wrażenia z melodią w tle. Taka deskorolka pozwala przejechać już dystans 25 km, a nawet więcej na jednym ładowaniu. Wszystko zależy od klasy wybranego modelu. Jeśli chodzi o prędkość, to osiągnięcie wartości w przedziale 20-50 km/h nie jest już niczym nadzwyczajnym, lecz dla najmłodszych są zarezerwowane modele osiągające bezpieczne tempo poruszania. Swoboda i wygodne poruszanie to zaleta desek elektrycznych. Na https://www.ekstrazabawki.pl/Pojazdy-elektryczne-c496 można poszukać model odpowiedni dla naszej pociechy. 

Samochody elektryczne

Dostępne są różnorodne warianty autek napędzanych mocą akumulatora. Dla dziecka, które będzie jeździło po domu, dostępne są pojazdy z kołami dopasowanymi do miękkiej powierzchni, natomiast dla tych młodocianych podróżujących po ścieżkach oraz chodnikach ogumienie jest nieco twardsze. Prawidłowo dobrany model, to gwarancja długiego użytkowania. W przypadku designu na najmłodszych czekają auta, których karoseria ozdobiona jest słonikami, kotkami wraz z wariantami kolorystycznymi pod względem płci użytkującego.

Samochody elektryczne posiadają istotne atesty, które świadczą o bezpieczeństwie i nienagannym wykonaniu, dlatego nie należy bać się o pociechy, tylko pozwolić im korzystać z wymarzonego gadżetu. Taka zabawka łączy zabawę dziecka z rodzicem, ponieważ oprócz tradycyjnego poruszania pojazdem w zestawach często zamieszcza się pilot, dzięki któremu kontroluje się i wspiera poczynania młodocianego miłośnika motoryzacji.

Motory elektryczne

Autentyczne światła ledowe, dźwięk klaksonu oraz zapinane pasy, to namiastka tego, co dziecko otrzyma w pierwszej kolejności. Wzornictwo oparte na prawdziwych modelach motocykli. Taki zestaw korzyści to godziny zabawy oraz uśmiechnięta buzia pupila od ucha do ucha. Profesjonalne oświetlenie umożliwi zabawę nawet po zajściu promieni słonecznych. Naturalny dźwięk klaksonu nauczy reagować małego motocyklistę na niebezpieczne sytuacje lub pozwoli zaalarmować rodzice o potrzebie naładowania akumulatora.

Ten z kolei pozwala na zabawę od 30 minut, a nawet 2 godzin, zależnie od zainstalowanego akumulatora. Dzięki obecności pasów bezpieczeństwa dziecko nie spadnie z siedzenia motocykla podczas jazdy. Rodzic w prosty sposób spełni marzenie swojej pociechy, decydując się na zakup tego produktu. Motory dla dzieci na akumulator stanowią doskonały prezent na każdą okazję, a obdarowany z pewnością doceni ten gest. Solidnie wykonany pojazd można już nabyć w rozsądnej cenie wraz z kompletem akcesoriów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zorganizować wyjazd na narty w Alpy last minute?
Jak zorganizować wyjazd na narty w Alpy last minute?
Wakacje last minute są ofertą na którą z coraz większą przychylnością patrzą klienci biur podróży, bowiem ta opcja proponuje nam […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?