Jak udekorować stół?

Jak udekorować stół?
wiem-co-chce
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Serwetki pełnią dużą rolę w dekoracji stołu. Dzięki nim zwykły stół może wyglądać jak drogi, elegancki. Każda serwetka powinna być dopasowana do innych i położona na serwetce o tym samym kolorze i kształcie. Bez względu na to, jakie jest ustawienie stołu, serwetki są koniecznością. Niezależnie od tego, czy dekorujesz do obiadu, czy organizujesz przyjęcie, dodaj styl i kolor do swojego stołu dzięki pięknym serwetkom.

Używaj różnorodnych serwetek

Nie zawsze potrzebujesz dużej, materiałowej serwetki. Mniejsze mogą być używane do przystawek i dań dodatkowych. Serwetki dodają również koloru i tekstury do ustawienia stołu. Wybierz kombinację wzorów, aby stworzyć interesujące połączenie; pasujące serwetki mogą stworzyć skoordynowany wygląd. Jeśli wolisz dopasowane zestawy, spróbuj geometrycznych kształtów lub pasków w różnych kolorach, które są komplementarne lub kontrastowe, ale nie przytłaczające (co mogłoby odwrócić uwagę od wystroju). Udekoruj swój stół kilkoma niezbędnymi elementami na kameralne spotkanie lub dużą uroczystość. Po lewej stronie mamy biały obrus, świece w dwóch różnych wysokościach, serwetki i talerze. Warto zapoznać się z szerokim asortymentem na tej witrynie https://serwetkiudanusi.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kolagen – dlaczego warto go stosować?
Kolagen – dlaczego warto go stosować?
Kolagen to kluczowe białko, które występuje w ludzkim ciele stanowiąc aż 30% całkowitej masy białka ludzkiego oraz 70% masy białek […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?