Jak maksymalnie spersonalizować nasze wesele?

Jak maksymalnie spersonalizować nasze wesele?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to tak wyjątkowy moment w naszym życiu, że każdy chce poczuć się wyjątkowo doceniony. Mowa tu nie tylko o Parze Młodej, bo również weselnicy mają świadomość w jak ważnym wydarzeniu uczestniczą. Warto więc wysłać do nich zaproszenia ślubne granatowe, które dodatkowo będą zawierały maksymalnie spersonalizowane elementy. Jeśli zapraszamy mniejszą liczbę osób, można nawet pokusić się o umieszczenie zdjęcia każdego z nich na zaproszeniu. Częściej spotykane są jednak dedykacje pisane odręcznie. Na takie coś trzeba co prawda przeznaczyć trochę czasu, ale efekt jest imponujący. Czytający na pewno bardziej ucieszy się otrzymując zaproszenie pisane ręką Pani, bądź Pana Młodego, niż tradycyjnym drukiem. Kilka poświęconych wieczorów na przygotowywanie zaproszeń opłaci nam się, gdy goście odwdzięczą się szczerym uśmiechem na weselu.

Wódka rozweseli – butelka również!

Urozmaicić można także napoje podawane w trakcie uroczystości. O ile każdy wie, jaka jest zawartość butelki z wódką, to już sama jej etykieta może być niespodzianką. Gdy na większości wesel dominują tradycyjne butelki z nazwą producenta, my możemy postawić na coś innego i skorzystać z etykiet na wódkę weselną. Takie naklejki zawierają zazwyczaj śmieszne rymowane fraszki o tematyce weselnej. Umieszczenie takowej na butelce sprawi, że goście rozluźnią się jeszcze przed spróbowaniem zawartości. To tylko niektóre z pomysłów na uatrakcyjnienie wesela. Warto szukać ich więcej, by każdy szczegół zabawy pozostał zapamiętany na długo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kto i jak może wypożyczyć auto?
Kto i jak może wypożyczyć auto?
Pierwsze skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów zawsze dostarcza człowiekowi pewną dawkę emocji i pytań. Jak to zrobić, czy mogę wypożyczyć, […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?