Dodatki dla eleganckiej pani i stylowego pana

Klasa człowieka zależy w dużej mierze od jego prezencji. Bycie stylowym wymaga nie tylko dbania o nienaganne uczesanie i ubiór, lecz także umiejętne dobieranie akcesoriów. W końcu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Sprawdziliśmy, jakie dodatki spełniają założenia elegancji, a także które z nich zasługują na uwagę kobiet i mężczyzn w nadchodzących sezonach. 

Propozycje dla eleganckich pań

Wśród najbardziej stylowych dodatków dla kobiet wymienia się zachwycającą biżuterię oraz delikatne apaszki. Pierwsze z nich to między innymi bogato zdobione bransoletki, kolczyki o okrągłym kształcie, czy dyskretne naszyjniki wykonane ze złota. Doskonale uzupełniają one stylizację, dodając jej niewymuszonej elegancji i stylu. Podobnie rzecz wygląda w przypadku, gdy mowa o zwiewnych apaszkach, czy zegarkach Timex noszonych na nadgarstkach. Modele tej marki nosić można zarówno na co dzień, jak i w czasie wystawnych bankietów. 

Na co powinni postawić stylowi mężczyźni?

Panowie pragnący dodać sobie stylu powinni stawiać na dyskretne spinki do koszul, czy stonowane krawaty i muchy. Mężczyźni, którzy na co dzień stronią od garniturów mogą zdecydować się na eleganckie zegarki Zeppelin z grubą bransoletą wykonaną ze skóry. Akcesoria te nosić można w zestawieniu z swetrami lub krótkimi koszulkami, a dzięki swojej kolorystyce będą one stylowo odznaczać się na męskich nadgarstkach. Panowie mogą również uzupełniać swoje stylizacje szalami, które od kilku sezonów nie znikają z trendów. Chodzi zwłaszcza o modele wykonane z bogato zdobionego materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × trzy =