Czy warto zamówić suknię szytą na wymiar?

Czy warto zamówić suknię szytą na wymiar?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to dla wielu kobiet najważniejszy moment w życiu. Każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco. Aby osiągnąć taki efekt, musi zadbać o to by wszystkie elementy jej wyglądu również takie były. W przypadku fryzury i makijażu sprawa jest dość oczywista. Nie jest jednak już taka w przypadku wyboru sukni ślubnej. Pierwszy dylemat, przed którym staje przyszła panna młoda, dotyczy tego, czy ma to być suknia ze sklepu, czy szyta na wymiar. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Oba również mają zagorzałe grono zarówno zwolenniczek, jak i przeciwniczek. 

Co więc wybrać?

Kupując suknię ze sklepu, zapłacimy prawdopodobnie mniej. Pozbawiamy się jednak w znacznym stopniu, możliwości prawdziwego wyróżnienia się. Dodatkowo stracimy sporo czasu na poszukiwania tej odpowiedniej. I wcale nie mamy gwarancji, że taką znajdziemy. Alternatywą jest zamówienie sukni szytej na wymiar. Będzie się to pewnie wiązało z wyższym kosztem, omijamy jednak całkowicie etap chodzenia po sklepach. Zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na doszlifowanie wybranego projektu. Maksymalnie perfekcyjne dopasowanie go tak do figury, jak i gustu. Jako podstawa może posłużyć nam jakaś szersza kategoria np. suknia ślubna hiszpanka.

Gdy już zdecydujemy się na suknię szytą, pozostanie nam wybrać odpowiednią krawcową, Jak w przypadku wyboru wykonawcy jakiejkolwiek usługi, warto skoncentrować się tylko na tych doświadczonych. Jeśli jesteśmy z Małopolski i interesuje nas szycie sukien ślubnych Kraków zaoferuje nam duży wybór w tym zakresie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką pamiątkę na wieczór panieński wybrać?
Jaką pamiątkę na wieczór panieński wybrać?
Jeśli jesteś odpowiedzialny za planowanie wieczoru panieńskiego, istnieje wiele szczegółów do rozważenia. Pierwszym i najważniejszym jest lista gości. Ale są […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?