Czy fotele siatkowe są wygodne i warto kupić je do biura?

Czy fotele siatkowe są wygodne i warto kupić je do biura?
wiem-co-chce
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kupując fotele biurowe stajemy przed pytaniem czy kupić fotele skórzane, materiałowe czy siatkowe. Wiele przemawia za tymi ostatnimi. Odpowiadamy dlaczego.

Zalety foteli z siatki

Ich największym atutem jest przewiewność. Doskonale sprawdzą się więc nawet tam, gdzie nie ma klimatyzacji. Docenią je też osoby, które mają skłonność do pocenia się. Podczas gdy skóra (naturalna lub syntetyczna) nieprzyjemnie przykleja się do skóry, siatka – zapewnia maksymalny komfort. Jej zaletą jest także fakt, że lepiej podpiera ciało, choć dla niektórych tego typu fotele są zbyt twarde i wybierają fotele ze skóry lub materiału. Inni z kolei w tych ostatnich mają uczucie zapadania się, co nie zawsze jest dobre w pracy.

Design

Wykonane z siatki fotele pasują doskonale do nowoczesnych wnętrz, są wizualnie lekkie i wyglądają stylowo. Świetnie komponują się z minimalistycznymi meblami i elementami wystroju. Bogata gama kolorów, od czarnych i szarych krzeseł biurowych, przez kolorowe, aż po kremowe i białe umożliwia aranżację biura w dowolnym stylu. Krzesła wykonane z innych materiałów nie są dostępne w tak szerokiej gamie odcieni.
Z pewnością fotel siatkowy to ciekawa propozycja i warto go wypróbować, szczególnie jeśli wiele godzin dziennie spędzamy przy biurku. Być może to właśnie fotel z siatki będzie najlepszą propozycją dla nas. A jeśli nie, to zawsze możemy sięgnąć po klasyczne fotele biurowe lub zupełnie awangardowe rozwiązania jak klęczniki czy taborety do siedzenia dynamicznego. Z pewnością w bogatej ofercie sklepów każdy znajdzie coś dla siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Usługi logistyczne – co wchodzi w ich skład?
Usługi logistyczne – co wchodzi w ich skład?
Usługi logistyczne to szerokie pojęcie, które obejmuje wiele różnych rodzajów usług. Ogólnie rzecz biorąc, logistyka jest procesem transportu towarów do […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?