Co warto mieć, by długo cieszyć się telefonem

Co warto mieć, by długo cieszyć się telefonem
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Właśnie udało Ci się kupić nowy telefon. Jest ładny, błyszczący. Chciałabyś, by taki był jeszcze bardzo długo. Zastanawiasz się co zrobić by tak było. Oto kilka podpowiedzi.

Co warto mieć, by długo cieszyć się telefonem

Pierwsze o czym powinnaś pomyśleć zaraz po zakupie telefonu to etui. Zabezpieczy ono twój telefon przed wszelkimi urazami. Jest duży wybór etui do telefonów. Można kupić etui w kształcie kabury, ale to raczej opcja dla mężczyzn. Drugą możliwością są pokrowce wsuwane. Jest to dobry wybór dla telefonów dotykowych, ale ich minusem może być długi czas wyjmowania telefonu z takiego etui. Są dostępne również futerały. Są one wygodniejsze w obsłudze ale zawsze istnieje ryzyko, że np. w torebce futerał się otworzy i ekran telefonu zostanie porysowany np. przez klucze. Najbardziej popularną formą ochrony telefonu jest etui silikonowe. Jest ono bardzo wytrzymałe, chroni przed zniszczeniem podczas upadku. Silikonowe etui do telefonów można kupić praktycznie w każdym kolorze i z różnymi wzorami. Dodatkowym atutem jest niska cena.

Kolejnym elementem ochrony telefonu będzie ochrona wyświetlacza. Na ekran możemy przykleić folię ochronną lub szkło hartowane. Z doświadczenia wiemy, że folia jest tańszą opcją ale też więcej problemów powoduje, np. pod folię dostaje się powietrze i tworzą się nieprzyjemne pęcherzyki. Szkło hartowane jest lepszym wyborem ale trzeba wiedzieć, że też dużo droższym.
Telefonu używamy bardzo często każdego dnia. Warto jest więc o niego zadbać tak by służył nam jak najdłużej i był w jak najlepszym stanie.
Inspirację do wybrania etui na własny telefon znajdziecie tutaj https://funnycase.pl/produkty/13-lenovo

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pierwszy biznes – 2 najlepsze pomysły i podpowiedzi!
Pierwszy biznes – 2 najlepsze pomysły i podpowiedzi!
Rozpoczęcie działalności gospodarczej to poważna sprawa i może być to ekscytujący czas. Ale ważne jest również, aby rozważyć prawne implikacje […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?