Wieszaki rowerowe – w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?

Wieszaki rowerowe – w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?
wiem-co-chce
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jazda rowerem to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych rodzajów sportu na które decyduje się wiele osób. Rower to doskonały sposób na spalanie kalorii, a także na pracę wszystkich rodzajów mięśni. Dojeżdżając do pracy rowerem nie tylko można zaoszczędzić bardzo dużą ilość czasu, ale również być bardziej ekologicznym w swoim codziennym funkcjonowaniu i co najważniejsze – omijać korki w mieście, które są często mocno kłopotliwe. Zakup roweru nie jest dużą inwestycję, gdyż najbardziej popularne jednoślady, które sprawdzą się na amatorskie i niezbyt długie przejażdżki dostępne są już od mniej więcej kilkuset złotych.

Gdzie przechowywać swój rower?

Osoby mieszkające w bloku często mają problem z odpowiednim przechowywaniem swojego roweru. Niestety w większości przypadków odpada wstawianie roweru na klatce schodowej bądź na korytarzu. Jest to rozwiązanie nie tylko sprzeczne z prawem (z reguły przepisy przeciwpożarowe zabraniają zostawiania swoich przedmiotów w częściach wspólnych w bloku), jak również dość ryzykowne – rowery często padają łupem kradzieży. Rozwiązaniem nawet w przypadku niewielkich pomieszczeń są wieszaki rowerowe. Umożliwiają one powieszenie jednego bądź dwóch rowerów na jeżdżenie i dzięki temu znaczne ograniczenie ilości zajmowanego przez nie miejsca. Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej optymalnych sposobów przechowywania roweru na co dzień – nie tylko wygląda to bardzo fachowo, ale przede wszystkim pozwala na szybkie skorzystanie z jednośladu wtedy, kiedy jest on potrzebny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie rolety wybrać do domu?
Jakie rolety wybrać do domu?
Przyglądamy się naszemu domu i staramy się dochodzić do wielu ciekawych wniosków. Możliwe, że szykuje się mały remont. A pójście […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?