Voicebot – do czego służy?

Voicebot – do czego służy?
wiem-co-chce
Przemysł i technika
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Voicebot to asystent głosowy dla sieci. Pomaga budować interfejsy konwersacyjne dla Twojej witryny lub aplikacji, dzięki czemu użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z Twoimi treściami, produktami i usługami za pomocą języka naturalnego. Jest to darmowy projekt open-source, który jest dostępny dla systemów Linux, macOS i Windows. Usługę Voicebot znajdziesz pod adresem easycall.pl.

Co to jest Voicebot?

Voicebot to aktywowana głosem platforma programowa, która umożliwia użytkownikom sterowanie urządzeniami inteligentnego domu za pomocą poleceń głosowych. Jest to również zestaw do tworzenia oprogramowania (SDK), który można wbudować w dowolne urządzenie lub aplikację, aby zapewnić im możliwość sterowania głosem.

Voicebot został zaprojektowany z myślą o użytkowniku końcowym, zapewniając intuicyjną obsługę, która jest łatwa do zrozumienia. Dzięki temu programiści będą mogli tworzyć aplikacje lub produkty sprzętowe z wbudowanym interfejsem głosowym, nie martwiąc się o złożoność ich samodzielnego opracowania.

Voicebot wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i technologię przetwarzania języka naturalnego (NLP), aby uczyć się głosu użytkownika i odpowiednio na niego reagować, umożliwiając interakcję z urządzeniami za pomocą poleceń w języku naturalnym, takich jak „włącz światła” lub „ustaw tryb wideo”. SDK zawiera również szereg wstępnie wbudowanych funkcji do typowych zadań, takich jak przełączanie z jednego urządzenia na drugie, wyciszanie odtwarzania dźwięku, kontrolowanie poziomów głośności itp.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jaki sposób przygotować się do rozprawy sądowej będąc oskarżonym?
W jaki sposób przygotować się do rozprawy sądowej będąc oskarżonym?
Sytuacja, kiedy jest się oskarżonym jest jedną z najbardziej stresujących, jaką można sobie wyobrazić. Od wyniku rozprawy może bowiem zależeć […]
Ostatnie wpisy
Smary – jakie mają zalety?
Smary – jakie mają zalety?