Skład redakcyjny

Skład redakcyjny to grupa zaangażowanych i doświadczonych dziennikarzy, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jest więc ekspert od motoryzacji, tematyki naukowej, turystyki, architektury, a także od nowych technologii. Wszyscy razem stanowią zgrany zespół, który codziennie pracuje nad ciekawymi treściami na portal.

Dziennikarze serwisu przede wszystkim pasjonują się tym co robią, a tworzenie portalu Wiem bo Chcę jest dla nich czymś dużo większym niż tylko pracą. Zawsze dbają oni o jakość materiałów, tak aby nie były one jedynie ciekawe i atrakcyjnie podane, ale również by zawierały inspirujące, jakościowe i praktyczne informacje dla każdego czytelnika. Połączenie tej atrakcyjności z jakościowym dziennikarstwem jest misją każdego członka składu redakcyjnego.

Wiem bo Chcę nie ma być kolejny serwisem, prezentującym ciekawostki, ale czymś dużo ciekawszym. Każdy dziennikarz i redaktor doskonale to rozumie, ale zna też prawa rządzące internetem, więc dba o promocję tekstów w mediach społecznościowych i o pozycjonowanie. Wierzymy, że dzięki nim serwis będzie coraz ciekawszy i coraz popularniejszy.